Tyle teoria. Nasze odkrycie zupełnie rozbije w proch wszystkie dotychczasowe spekulacje teoretyków . W czasie jazdy rowerem odkryliśmy miejsca gdzie zakrzywienie i zapętlenie przestrzeni jest czymś zupełnie normalnym i funkcjonuje bez super grawitacji. Już od paru tygodni jesteśmy świadkami niezwykłego zjawiska . Na początku wydawało nam się że to nasze spostrzeżenia są błędne i źle interpretujemy rzeczywistość . Ale ostatnio skrupulatnie notowaliśmy dane z naszego przejazdu i dokonaliśmy epokowego odkrycia. Aby wyjaśnić podstawy naszego odkrycia należy przedstawić uproszczoną analizę założeń. Przyjmijmy, że punktu A znajduję się w odległości 150 km od punktu F. Przy wyjeździe z punktu A widzimy tablice informacyjną do F 150 km . Po przejechaniu 50 km widzimy tablicę do Punktu F 110 km (nazwijmy to B). Po przejechaniu 100km widzimy tablice punkt F 50 km. Licznik i liczone słupki drogowe wskazują na przebycie 150 km , ale zagadką pozostaje gdzie podziało się brakujące 10 km pomiędzy B a F . Jest na to jedynie możliwe wytłumaczenie – nastąpiło ugięcie przestrzeni i brakujące 10 km przebyliśmy przez strunową strukturę świata . Z tym fenomenem spotkaliśmy się parokrotnie . Tak więc nie jest to tylko i wyłącznie fenomen lecz stałe zjawisko. I to stawia nas jako wygranych w przyszło-rocznym rozdaniu nagrody Nobla z fizyki. Przecież nie jest możliwe, żeby lokalni drogowcy stawiali tablice z dokładnością do 20 km .

Comments on: "Następny Nobel z fizyki nasz" (2)

  1. Oj chyba się zestarzałeś :-p czepiasz się drobiazgów. 20 km w jedną czy drugą stronę, to tylko trochę ponad 13% błędu. Proponuję nie narzekać tylko pedałować… bo do Oslo macie jeszcze kawałek drogi, a rozdanie nagród już w październiku. A poza tym to wszystkiego co tylko wam się marzy w tym Nowym Roku!!!!!

  2. Takie zjawisko obserwujemy też na naszych drogach.Przyłączamy się do Twojego toku rozumowania.Przyczyny mogą wymagać globalnej analizy.Na ogół to praktycy dokonują odkryć aby teoretycy mogli na nich bazować w swojej karierze naukowej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: